10 edycja przygodowego rajdu na orientację "Tropiciel" w Wołowie

Tropiciel

24-25 maja na terenie Gminy Wołów odbędzie się 10 edycja przygodowego rajdu na orientacje "Tropiciel". Baza rajdu znajdować się będzie w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Panieńskiej 4. Organizatorzy zapowiadają, że X edycja rajdu będzie wyjątkowa!

Uczestnicy będą mięć do wyboru cztery różne trasy:

Trasa piesza podstawowa – o długości 40 km z limitem czasowym 11 godzin.
Trasa piesza – o długości 60 km z limitem czasowym 15 godzin.
Piesza trasa nawigacyjna – trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych. Aby móc sprawdzić te umiejętności, drużyny wyposażane będą w tzw. „czarne skrzynki” – trackery GPS.
Trasa rowerowa – o długości 40 km z limitem czasowym 5 godzin.

 Uczestnicy biorący udział w rajdzie startują w drużynach 4-6 osobowych na trasie pieszej oraz w 2 lub 4 osobowych na trasie rowerowej. Drużyny mają pokonać w podanym limicie czasowym całą trasę rajdu, zdobywając przy tym punkty kontrolne i wykonując wszystkie czekające na trasie zadania.


Uczestnicy, którym uda się w podanym limicie czasowym zaliczyć wszystkie punkty kontrolne i wykonać wszystkie zadania na trasie, zdobywają miano TROPICIELA.

Wśród wszystkich uczestników, którzy będą obecni na zakończeniu rajdu i zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny, losowane będą nagrody.

Zapisywać się można na stronie tropiciel.org do 21 maja, ale im wcześniej się zdecydujecie, tym niższa opłata wpisowa.

Więcej informacji i zapisy na stronie tropiciel.org.

Dodano: Piątek, 26 kwietnia 2013