Dzień Seniora – w Wołowie i Lubiążu.

Dzień Seniora 1

Sobotnie świętowanie wcześniej rozpoczęło się w Lubiążu. Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, któremu przewodniczy August Warchoł ze względu na remont Ośrodka Kultury, w tym roku spotkał się w Zespole Szkół Publicznych w Lubiążu. Seniorzy odebrali życzenia zdrowia i pomyślności, a następnie rozpoczęła się bogata część artystyczna. Dla zaproszonych gości wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubiążu, zespół „Cicha Woda” z Udanina, a także kapela ludowa Jana Boduszka z Siemianic.

Święto obchodzili także Seniorzy z Wołowa. Do siedziby Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przybyło wielu gości. Burmistrz Dariusz Chmura złożył na ręce Pani Prezes Ireny Janiszewskiej kwiaty i życzenia dla wszystkich Seniorów z Gminy Wołów.

Wśród gości obu uroczystości nie zabrakło samorządowców. Seniorów tego dnia odwiedzili m.in. Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura, Starosta Marek Gajos , Przewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Jelec, Radni Rady Miejskiej – Jan Wiącek, Zbigniew Posacki i Małgorzata Hermaszewska, oraz Dyrektor Wołowskiego Ośrodka Kultury Anna Cepok. 

Dodano: Poniedziałek, 07 października 2013