Bieg Niepodległości 2013

Bieg Niepodległości - small

Zapraszamy do udziału w Biegach Niepodległości 2013, które odbędą się 11.11.2013 r. na wołowskim rynku. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godzinę 11:00, natomiast rejestracja czynna będzie od 9:30 w biurze zawodów. Zapisy dzieci oraz młodzieży prowadzone będą w szkołach.

Uczestnicy będą rywalizować w różnych kategoriach wiekowych, począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na dorosłych. Utworzona zostanie też specjalna kategoria dla pasjonatów Nordic Walking. Biegi odbywać się będę na terenie wołowskiej starówki, na różnych dystansach w zależności od kategorii. Najdłuższa trasa przebiega ulicami: Wrocławska, Mikołaja Reja, Rynek, Zwycięstwa oraz Piastów Śląskich. Najmłodsi pobiegną na odcinkach przygotowanych pod wołowskim ratuszem.

Zwycięzcy wszystkich kategorii Biegów Niepodległościowych 2013 otrzymają medale i dyplom. Pamiątkowy dyplom uczestnictwa otrzyma też każdy bez względu na uzyskany wynik. Dodatkową atrakcją przewidzianą przez organizatorów są nagrody pieniężne: w kategorii kobiet (100 zł, 2x50zł), mężczyzn (100 zł, 2x50zł) oraz Nordic Walking (100 zł, 2x50zł) które będą losowane po zakończeniu zawodów. W losowaniu udział weźmie każdy uczestnik biegów.

 

 

 

Dodano: Wtorek, 05 listopada 2013