Rowerem na piknik

Odjazdowy bibliotekarz

Weź swoją ulubioną książkę, wsiądź na rower i spędź aktywnie sobotnie przed- i popołudnie. Spotkaj się ze swoimi ulubionymi bibliotekarzami, innymi miłośnikami książek, rowerów i przyrody. Nasz cel to Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej, miejsce idealne do wspólnego piknikowania.

10 maja 2014 roku o godz. 10:30 spotkajmy się na parkingu przy Bibliotece - to właśnie tutaj rozpocznie się nasz wspólny wyjazd.

Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić CHĘĆ UDZIAŁU. Zgłoszenia potrwają do dnia 5 maja 2014 roku. Odwiedź wołowską bibliotekę i zapisz się na listę uczestników. Codziennie w godz. 8:00-15:00 – sekretariat, I piętro.

Trasa, którą mamy do pokonania:

Z parkingu przy Bibliotece przejedziemy do Rynku, następnie udamy się w kierunku Krzydliny Małej. Czerwonym szlakiem rowerowym dojedziemy do drogi Stary Wołów – Wrzosy, następnie zmieniając szlak na żółty dojedziemy do Uroczyska Wrzosy i urokliwych stawów. Z Wrzosów do Rudna przejedziemy szosą asfaltową, aby zaraz za wsią wjechać w największe lasy naszego powiatu. Warto zaznaczyć, iż leśny odcinek, do naszego celu – Krzydliny Małej, należy do najpiękniejszych na całym żółtym szlaku.

Jak każdy wytrwany turysta, nie będziemy wracać tą samą drogą...

Akcja zorganizowana w ramach TYGODNIA BIBLIOTEK (8 – 15 maja 2014 roku) . SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIKNIKOWANIA !!! Zapoznaj się z REGULAMINEM AKCJI

UWAGA!!! W razie deszczu wyjazd odbędzie się w INNYM TERMINIE.

Dodano: Wtorek, 22 kwietnia 2014