Pod niemieckimi łóżkami – spektakl teatralny

Pod niemieckimi łóżkami

W  sobotni wieczór 7 marca o godz. 18:00 zapraszamy na wyjątkowy spektakl w doborowej obsadzie  aktorskiej  zatytułowany “Pod niemieckimi łóżkami”. Bilety  już do  nabycia w  sekretariacie WOK. Zachęcamy Państwa  do wcześniejszego kupowania biletów w cenie  45 zł ( do końca lutego). Od  1  marca cena wzrośnie  do 60 zł.

Przedstawienie “Pod niemieckimi łóżkami” w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.

Justyna w dowcipny i bezkompromisowy sposób obala stereotypy dotyczące “tych czystych” Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.

WOK

Dodano: Czwartek, 19 lutego 2015