III Festiwal Produktu Lokalnego

III Festiwal Produktu Lokalnego

Jesteś lokalnym wytwórcą, rzemieślnikiem? Chcesz aby Twoje produkty były rozpoznawalne w regionie? Przyjedź w sierpniu do Krzydliny Wielkiej!

Stowarzyszenie Mieszkańców Krzydliny Wielkiej "KREDA" w dniu 8 sierpnia 2015 r. na placu rekreacyjnym „Oaza" będzie po raz III organizatorem Festiwalu Produktu Lokalnego. Poprzez organizację Festiwalu organizatorzy chcą reklamować zdrową, tradycyjną i lokalną żywność, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko powiatu wołowskiego, ale także regionu dolnośląskiego. Nie zabraknie występów artystów ludowych, wspólnej biesiady, zabaw animacyjnych, gier i konkursów dla dzieci i dorosłych.

Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie konkurs produktów lokalnych. Wystawiane do konkursu produkty mogą brać udział w 3 kategoriach:

- wyroby rzemieślnicze,
- miody i przetwory,
-produkty spożywcze ( napoje regionalne, ciasta i desery, potrawy)

Stowarzyszenie zaprasza przetwórców, twórców sztuki ludowej, rzemieślników, osoby indywidualne, stowarzyszenia, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich oraz inne zainteresowane podmioty do udziału w przedsięwzięciu mającym na celu wyłonienie lokalnych produktów regionu.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest spełnienie wymagań regulaminu oraz przesłanie do dnia 20 lipca br. do godz. 15:00 wypełnionej karty zgłoszeniowej z dopiskiem„ProdukLokalny2015" mailem na adres: wiolakrak@wp.pl.pl

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobranie na stronie www.powiatwolowski.pl

________________________________________________________

W programie:
* występy zespołów ludowych,
* zabawy animacyjne,
* gry i zabawy dla dzieci i dorosłych,
* wspólna biesiada,
* konkurs na najlepszy produkt lokalny w kategorii:
- wyroby rzemieślnicze,
- miody i przetwory,
- produkty spożywcze.

 

żródło - facebook.com/stowarzyszeniekreda

Dodano: Sobota, 04 lipca 2015