Kontakty

 

Urząd Miejski w Wołowie
ul. Rynek 34
56-100 Wołów

Sekretariat     
Tel.: 71 319 13 05
Fax: 71 319 13 03
sekretariat@wolow.pl

 

 

Burmistrz
Dariusz Chmura – burmistrz@wolow.pl, 71 319 13 05

Burmistrz Gminy Wołów przyjmuje interesantów w każdy wtorek od godz. 12:00.

 Z-ca Burmistrza    
Jacek Włosek - jacek.wlosek@wolow.pl, 71 319 13 05

Sekretarz    
Anna Brodziak-Cisak - sekretarz@wolow.pl, 71 319 13 05

Biuro Rady Miejskiej
Katarzyna Pieczonka - 71 319 13 02, katarzyna.pieczonka@wolow.pl
Magdalena Przybytek - 71 319 13 11, magdalena.przybytek@wolow.pl

Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich  
organizacyjny@wolow.pl
Anna Mądrzycka - 71 319 13 28

Kadry     
Wanda Zdych - 71 319 13 32
Małgorzata Malinowska - 71 319 13 07

Audyt wewnętrzny
Artur Gaweł - 71 319 13 04

Zamówienia publiczne
Karolina Grochowska - 71 319 13 39
Anna Mykowska - 71 319 13 44

Archiwum
Anna Wojtyna - 71 319 13 29
          
Dowody osobiste i Biuro Ewidencji Ludności
dowody.osobiste@wolow.pl
Danuta Granat - 71 319 13 23
Katarzyna Antkowiak - 71 319 13 22

Urząd Stanu Cywilnego
Ewa Olcha - ewa.olcha@wolow.pl, 71 319 13 01 
Małgorzata Malinowska - 71 319 13 26

Referat Informatyczno-Telekomunikacyjny
informatycy@wolow.pl
Adrian Kuczurak - 71 319 13 37
Damian Kierbiec - 71 319 13 36
Łukasz Zator - kom. 517 621 477

Pełnomocnik Burmistrza ds. realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień    
gkrpawolow@op.pl
Anna Mądrzycka - 71 389 14 95

Wydział Infrastruktury Technicznej i Inwestycji
Artur Garbera - artur.garbera@wolow.pl71 319 13 35
Aleksander Korcz - aleksander.korcz@wolow.pl, 71 319 13 34 
Łucja Barańczuk -lucja.baranczuk@wolow.pl, 71 319 13 48
Krzysztof Nawój - krzysztof.nawoj@wolow.pl, 71 319 13 20
Paweł Jastrzębski - pawel.jastrzebski@wolow.pl, 71 319 13 47
Anna Lis - anna.lis@wolow.pl, 71 319 13 46

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
nieruchomosci@wolow.pl
Monika Skopowska - monika.skopowska@wolow.pl, 71 319 13 15
Katarzyna Wargosz - katarzyna.wargosz@wolow.pl, 71 319 13 14
Zdzisława Malik - zdzislawa.malik@wolow.pl, 71 319 13 16
Marek Krasowski - marek.krasowski@wolow.pl, 71 319 13 45
Daniela Osińska - daniela.osinska@wolow.pl, 71 319 13 24

Wydział Środowiska i Rolnictwa           
wsr@wolow.pl    
Robert Gelmuda - robert.gelmuda@wolow.pl, 71 319 13 53 
Ewa Teper - ewa.teper@wolow.pl, 71 319 13 12
Magdalena Aleksiewicz - magdalena.aleksiewicz@wolow.pl, 71 319 13 13
Agnieszka Dunal - agnieszka.dunal@wolow.pl 71 319 13 21

Wydział Zasobów Lokalowych
zgm@wolow.pl    
Krzysztof Karpiuk - krzysztof.karpiuk@wolow.pl, 71 319 13 63
Eugenia Szir - eugenia.szir@wolow.pl, 71 319 13 64
Helena Dunal - helena.dunal@wolow.pl, 71 319 13 60
Anna Rzeszowska - anna.rzeszowska@wolow.pl,71 319 13 62
Joanna Wojciechowska - joanna.wojciechowska@wolow.pl, 71 319 13 61
Ewa Świerzbińska - ewa.swierzbinska@wolow.pl, 71 319 13 51

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Pomocy Społecznej
oswiata@wolow.pl
Małgorzata Krzeszowska - malgorzata.krzeszowska@wolow.pl, 71 319 13 19
Kinga Pisching-Olejniczak - kinga.pisching@wolow.pl, 71 319 13 43
Renata Studenna - renata.studenna@wolow.pl, 71 319 13 59

Ewidencja Działalności Gospodarczej 
Małgorzata Ostrowska - malgorzata.ostrowska@wolow.pl, 71 319 13 42

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Rafał Borzyński - 71 319 13 33, rafal.borzynski@wolow.pl, 
Patrycja Olech - 71 319 13 18, patrycja.olech@wolow.pl
Adrian Baganc - 71 319 13 18, adrian.baganc@wolow.pl
Marzanna Koczuk  - 71 319 13 17, marzanna.koczuk@wolow.pl

Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
kontrola@wolow.pl
Anna Kulesz - anna.kulesz@wolow.pl, 71 319 13 25
Jan Druzgała - jan.druzgala@wolow.pl, 71 319 13 30
Danuta Lach - danuta.lach@wolow.pl, 71 319 13 52
Łukasz Jelec - lukasz.jelec@wolow.pl, 71 319 13 38

Obrona Cywilna  - 71 319 13 52

 


Wydział Finansów i Budżetu
finanse@wolow.pl

Referat Budżetu

Skarbnik
Anna Bandoch - skarbnik@wolow.pl
Tel.: 71 319 13 05
Fax: 71 319 13 03

Paulina Ignasiak - 71 319 14 00 
Aneta Skorupska - 71 319 14 02
Beata Sieklicka - 71 319 14 02

Ewa Jankowska - 71 319 14 03
Anna Krzemień - 71 319 14 03

Regina Czech - 71 319 14 04
Alicja Dobrowolska - 71 319 14 04
Marta Borodacz - 71 319 14 05

Referat Podatków Lokalnych
Agnieszka Bryja - 71 319 14 11
Lucyna Dumańska - 71 319 14 12
Magdalena Golczyńska - 71 319 14 13
Katarzyna Kowaluk - 71 319 14 14
          
Maria Janas - 71 319 14 15
Wioleta Niedźwiecka - 71 319 14 16
Magdalena Wróblewska - 71 319 14 17
Aleksandra Popiel - 71 319 14 18
Ewa Hruzd - 71 319 14 19
Barbara Zdeb - 71 319 14 20

Podatki FAX - 71 319 14 21

Referat Budżetu, Edukacji, Kultury i Sportu 
Joanna Trymbulak - 71 319 14 30
Beata Andrzejewska - 71 319 14 31
Ewa Grochowska - 71 319 14 32
Olga Szydełko - 71 319 14 33
Joanna Piaseczna - 71 319 14 34
Renata Malinowska - 71 319 14 35

 




 

 

Dodano: Środa, 29 sierpnia 2012